Finantseerimine

Naps Solar Estonia järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa.

Päikesepaneelide soetamine võib olla kopsakas väljaminek. Korraga kogu summat välja käia pole paljudel aga võimalik.

Kasuta kauba eest tasumisel just Naps Solar Estonia järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis.

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust napssolar.ee klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. Naps Solar Estonia järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Naps Solar Estonia järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Naps Solar Estonia järelmaksu tavatingimused on järgmised:
• Aastane intress 9,90%
• Lepingutasu alates 0 eurot
• Periood kuni 4 aastat

Naps Solar Estonia järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Naps Solar Estonia järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1200-eurose laenusumma puhul 36 kuuks fikseeritud intressiga 11,90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 24,95%, kuumakse suurus 46,13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1660,68 eurot.

Võta meiega ühendust ja leiame koos Sinu soovidele ja võimalustele vastava rahastuse lahenduse.


  Toetused

  Päikeseenergia on üks keskkonnasõbralikumaid energia tootmise viise. Päikesepaneelide hind ei pruugi olla odav. Riik pakub taastuvenergia tootjatele erinevaid toetusi. Et Sul oleks selles valdkonnas lihtsam orienteeruda, oleme valmis pakkuma igakülgset nõu ja tuge.

  Aitame Sul koostada või teostada oma päikeseenergia projekti nii, et vastaksid vastava toetuse tingimustele ja nõuetele.

  Investeeringutoetused

  Eestis maksavad taastuvenergia investeeringutoetusi näiteks Kredex, Keskkonnainvesteeringute Keskus ja PRIA.

  Kredex annab toetust korteriühistutele, kes soovivad oma elamuid ajakohastada ja kompleksselt renoveerida. Toetuse eesmärk on hoone energiatõhususe tõstmine, muu hulgas ka päikeseenergia seadmete paigaldamisega.

  Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) üks tegevusvaldkondi on efektiivsete energiatootmise projektide toetamine, energiatõhususe ja taastuvenergia kasutamise edendamine Eestis.

  PRIA pakub taastuvenergiatoetust põllumajandust või maaelu arengut edendavatele projektidele.

  Kui vajad abi toetuse taotlemisel, võta meiega ühendust


   Võid kindel olla, et oleme
   Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

   Vaata miks
   Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: