Miks valida NAPS?

Meil on päikeseenergia valdkonnas üle 35-aastane kogemus. Pakume Sulle Eestis toodetud tippkvaliteediga päikesepaneele ja teisi suurepärase tootlikkusega päikeseenergia lahendusi. NAPS-i vastupidavad ja moodsad süsteemid aitavad Sul muuta meid ümbritsevat keskkonda energiasäästlikumaks.

NAPS: pikaajaline töökindlus, pidev tugi ja tootjagarantii

  • Pakume Sulle puhast ja töökindlat elektriga varustamise allikat, päikesepaneeli, aastakümneteks.
  • Toetame Sind päikesepaneelide monitooringu ja hoolduse ning vajadusel tehnilise ekspertiisiga.
  • NAPS-i päikesepaneelidele kehtib meie tootjagarantii ja ainsana Eestis tagame selle ka reaalselt.

Oleme paigalduseksperdid

Pika tegutsemisaja jooksul oleme omandanud ainulaadse kogemuse. Teame väga hästi mis juhtub nii päikesepaneelidega kui ka paigaldussüsteemiga tema eluaja jooksul kõige erinevamates tingimustes. Oleme ju tarninud enam kui 250000 energiasüsteemi enam kui 160-sse riiki. Päikeseelektrisüsteemi probleemide puhul ei pruugi põhjuseks olla mõni üksik komponent vaid tihti hoopis asjatundmatu paigaldus ja eeltöö. Seepärast pöörame paigaldusele ja meie poolt pakutavate kaupade kvaliteedile erilist rõhku. Hindame hoolikalt ja testime uusi lahendusi enne kasutuselevõttu. Tänu oma tootmistegevusele suudame mõõta päikesepaneelide täpset võimsusväljastust, tuvastada mikropragusid ja hinnata paneelide kvaliteeti. Meie töötajad läbivad regulaarselt koolitusi nii firmasiseselt kui ka välismaiste ekspertide poolt läbiviiduna. Iga-aastaselt vahetame kogemusi heade kolleegidega – Saksamaa sõltumatute TÜV-i sertifitseeritud ekspertidega.

PV-paneelide tehnoloogia

Päikesepaneelide tootmisel kasutame kristalsel ränil põhinevat tehnoloogiat. Oleme keskendunud kõrgeffektiivsetele ränielementidele. Enamasti kasutame PERC elemente, peamiselt monokristallilisi aga ka polükristallilisi.

NAPS-i päikesepaneelid on valmistatud

  • madala rauasisaldusega karastatud klaasist,
  • tippkvaliteediga päikeseelementidest, mis on kapseldatud etüleen-vinüül-atsetaadist (EVA) massi,
  • tugevast ja stabiilsest polümeermaterjalist, mida ümbritseb kerge, aga vastupidav alumiiniumraam.

Paneelid on varustatud ühenduspistikute ja kaablitega. Väikepaneelidel (nn 670 seeria) ühenduskaablid puuduvad.

Keskkonna- ja erinõuded

Kõik meie päikesepaneelid vastavad keskkonnanõuetele (IEC61215) ja turvalisusnõuetele (IEC61730). Paneelid on edukalt läbinud lume- ja tuulekoormustesti tugevusega 5400 Pa. Toodetel on 10-aastane garantii ja 10/25-aastane piiratud võimsuse garantii.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid:
error: Sisu on kaitstud!