Päikesepaneelid

Päikeseenergia süsteem on hõlbus viis igakuiseid elektrile tehtavaid kulutusi kontrolli all hoida.

Päikesepaneelide (PV-paneelide) abil saad osa tarbitavast elektrienergiast ise toota ja ühtlasi tõsta oma kinnisvara väätust – suurem energiatõhusus tagab majale kõrgema klassi energiamärgise. Läbi taastuvenergia toetuse soodustab keskkonnasäästliku energia tootmist ka Eesti riik.

Päikesepaneel on kõikide päikeseenergia süsteemide põhikomponent

päikesepaneel

Ammendamatu taastuvenergia allikas – keskkonnasõbralik ja -säästlik

Lihtsasti hooldatav ja vastupidav – töökindel ja pikaajalise garantiiga

Kindla tasuvusega investeering – paigas elektrihind ja sääst võrgutasudelt

Maapaigaldus vs paigaldus katusele/fassaadile

Milline päikesepaneelide paigaldus valida, see sõltub Sinu projekti iseärasustest. NAPS pakub Sulle tõhusaima energiatootlusega personaalset terviklahendust – alates nõustamisest ja projektist kuni paigalduse ja hoolduseni.

Päikesepaneelide maapaigaldus

Maapaigalduse lahendus tuleneb projekti asukohast, territooriumi suurusest, maapinna omadustest, mullastikust jmt. NAPS-i päikeseenergiajaam võimaldab Sul toota keskkonnasõbralikult suures mahus elektrit.

Eesti tingimustes annab suurima tootlikkuse paneelide lõunasuunaline, u 40-kraadine paigaldus maapinna suhtes. Konkreetne kaldenurk sõltub iga paigaldise iseloomust ja otstarbest.

Päikesepaneelid katusel ja fassaadil

Väikesed ja keskmise suurusega süsteemid paigaldatakse harilikult hoone katusele. Paigaldame päikeseenergia süsteeme igale katusetüübile, olenemata selle materjalist või ehitusest. Pakume viil- ja lamekatustele erinevaid kvaliteetseid kinnituslahendusi.

Katusele langevate varjude või vähese ruumi korral saab päikesepaneelid paigaldada hoone fassaadile või maapinnale.

NAPS pakub Sulle täislahendust kõikide paigaldusviiside puhul.

1

Nõustame:milline lahendus on suurima energiatootlusega, milline paigaldusviis on Sinu hoonele sobilik, kuidas taotleda taastuvenergia toetusi jm.

2

Planeerime:milline on Sinu hoonele vajalik paneelide arv ja kuidas komponendid omavahel sobivad. Planeerime Sinu hoonele tõhusaima lahenduse.

3

Toodame:kõik NAPS-i päikesepaneelid valmivad meie tootmishoones Tallinna külje all Saku vallas. Oleme väga paindlikud ja toodame paneele eritellimusena Sulle vajalikus koguses.

4

Paigaldame:oleme paigaldanud päikesepaneele alates aastast 1981. Meie kinnituslahendused on ilmastikuoludele vastupidavamad kui konkurentide odavamad tavalahendused. Soovi korral pakume ka teiste tootjate päikesepaneele.

5

Anname garantii:vastutame oma lubaduste eest. Paigaldusel on garantii on vähemalt 2 aastat, inverteritel 5 ja paneelidel 13 aastat. Võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 26 või 30 aastat.

Hoonele paigaldatava päikeseenergia süsteemi hinnad varieeruvad. Just Sinu vajadustele vastava süsteemi hinna teadasaamiseks võta meiega julgelt ühendust.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid:
error: Sisu on kaitstud!