Autonoomsed lahendused

Kui vajad elektrit paigas, kuhu elektrivõrk ei ulatu, soeta endale isiklik „elektrijaam“ ehk päikesepaneel.

Autonoomsed ehk võrguühenduseta (off-grid) päikeseenergia lahendused on üldisest elektrivõrgust sõltumatud ja sobivad seetõttu eriti hästi näiteks maakodusse või suvilasse. Sageli kasutatakse off-grid-lahendusi ka matkaautodel ning veesõidukitel, näiteks jahtidel ja purjekatel.

Milline lahendus valida?

Milline võrguühenduseta päikeseenergia süsteem/päikesepaneel valida, sõltub mitmest asjaolust. Milline on objekt? Milliseid elektriseadmeid plaanitakse kasutada? Kui suur on eeldatav energiatarve? Leiame koos vastused ja töötame välja just Sulle sobivaima lahenduse.

NAPS-i autonoomsed süsteemid on kõrge kvaliteediga ja kulutõhusad, neid on lihtne käsitseda ja hooldada. Ehitame nutikaid võrguühendusteta süsteeme – nii paikseks kui ka mobiilseks kasutuseks.

Pakume erinevas suuruses energialahendusi – nii standardseid kui ka eriprojektiga.

Toodame roostevabast terasest painduvaid päikesepaneele veesõidukitele ja muuks eriotstarbeliseks kasutuseks.

Tagame süsteemi töökindluse – meie professionaalne paigaldus on vastupidav, meie teadmised akutehnoloogiast garanteerivad süsteemi kõrge töökindluse.

Naps pakub Sulle täislahendust alates süsteemi projekteerimisest kuni paigalduse ja garantiini.

1

Nõustame:milline lahendus on suurima energiatootlusega, milline paigaldusviis on Sinu hoonele sobilik, kuidas taotleda taastuvenergia toetusi jm.

2

Planeerime:milline on Sinu hoonele vajalik paneelide arv ja kuidas komponendid omavahel sobivad. Planeerime Sinu hoonele tõhusaima lahenduse.

3

Toodame:kõik Naps-i päikesepaneelid valmivad meie tootmishoones Tallinna külje all Saku vallas. Oleme väga paindlikud ja toodame paneele eritellimusena Sulle vajalikus koguses.

4

Paigaldame:oleme paigaldanud päikesepaneele alates aastast 1981. Meie kinnituslahendused on ilmastikuoludele vastupidavamad kui konkurentide odavamad tavalahendused. Soovi korral pakume ka teiste tootjate päikesepaneele.

5

Anname garantii:vastutame oma lubaduste eest. Paigaldusel on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritel 5 ja paneelidel 10 aastat. Võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 25 või 30 aastat.

Autonoomsete päikeseenergia süsteemide hinnad varieeruvad. Just Sinu vajadustele vastava lahenduse hinna teadasaamiseks võta meiega julgelt ühendust.


    Võid kindel olla, et oleme
    Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

    Vaata miks
    Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: