Elektriautode laadijad

Wallbox – nutikad elektriautode laadimislahendused

Wallbox töötab silmapaistva disaini ning nutilaadijate arendamise kaudu selle nimel, et kiirendada üleminekut jätkusuutlikule transpordile. Wallboxil on kontorid Euroopas, USA-s ja Hiinas, nende tooted on saadaval enam kui 50-s riigis.

  • Globaalne elektriautode (Electric Vehicle – EV) turg on tõusuteel ning koos sellega kasvab nõudlus tarkade laadimisjaamade järgi.
  • Naps pakub nii elektriautode laadimise riistvara, tarkvara (MyWallbox rakendus) kui ka teenust era- ja ärikliendile.
  • Wallboxi autolaadijad on ideaalsed nii eraisikule, kinnisvara omanikele, erineva suurusega äridele kui ka autorendifirmadele. Oma infrastruktuuri võiksid elektrilaadijatega täiendada supermarketid, hotellid, ülikoolid, autosalongid ja ärihoonete parklate haldajad.

iPad_Pro_Smart_Keyboard_1700

 

WALLBOX PULSAR PLUS – 7,4 kuni 22kW

PULSAR FRONTKõige populaarsem Wallbox-i elektriautode laadija.

  • laadimisvõimsust on võimalik dünaamiliselt muuta Power Boost-i abil, mis võimaldab kiiremat laadimist ja kasutada alati ära kogu olemasoleva elektrivõimsuse
  • ühendatav ja hallatav nutitelefoniga läbi Bluetooth-i või WiFi
  • LED valgustus näitab infot laadimise staatuse kohta

Datasheet PulsarPlus

 

MyWallbox – intelligentne elektriautode laadimise tarkvara

Üks platvorm, kolm võimalust:

  1. Nutikell
  2. Mobiiliäpp
  3. Desktop

Lahendus võimaldab näiteks saada reaalajas infot laadimise, energia hinna ja laadimise sessioonide ning ajaloo kohta. Lisaks saab süsteemi konfigureerida vastavalt kliendi laadimisaegadele, kasutada lihtsat makselahendust ning ühendada hääljuhtimissüsteemiga Alexa.

Naps pakub kogu Wallboxi tootevalikut ja teenuseid. Ehitame ka keerulisemaid laadimistaristu süsteeme kümnete laadimispunktide, haldustarkvara ja makselahendustega.

 

 

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: