2020 aasta on juubeliaasta

Naps Solar Estonia sai juulis 10-aastaseks. Firma ajalugu Eestis ulatub juba aastasse 2001.
Naps Solar Estonia kuulub Naps Solar Gruppi, mis tegutseb aastast 1981 ning omades üle neljakümne aasta kogemust.  Meie päikesepaneelid valmivad moodsa sisseseadmega kaasaegses Tänassilma tehases Saku vallas.

Tarnime toodangut kõikjale üle maailma ning Naps Solar Grupp kokku on paigaldanud juba üle 250 000 jaama, sh Antartikasse.

2019. aasta Elektrilevi andmetel oli ligi 25% kõikidest päikesejaamadest  just Napsi ehitatud.

„Meie pikaajaline kogemus, kvaliteetne toode ning täislahendus professionaalse meeskonna poolt on kindlasti need faktorid, miks kliendid just meid on valinud ning usaldanud“ ütleb firma tegevjuht Ander Pukk.

Ettevõttel on olnud ka 10-aasta jooksul keerulisemaid aegu. Näiteks,  kui  toimusid muutused rahvusvahelises konkurentsis ning Euroopa turule sisenesid Hiina tootjad oma päikesepaneelidega. Hiina tootjate hinna surve tõttu tuli ka meil muudatusi teha sihtturgude osas. Samas aga on hea meel tõdeda, et kui aastaid tagasi oli meie koduturu osakaal veel olematu ja päikesepaneelide teema veel täitsa võõras, siis nüüd on Eesti turg meie peamine turg. Seda toetavad kindlasti ka mitmed erinevad riiklikud toetused, mis taastuvenergia, sh päikesepaneelide paigalduse, väga aktuaalseks teemaks on muutnud.

2020. aasta on olnud ettevõttele väga tegus, sest veel selle aasta lõpuni on võimalik saada riigilt taastuvenergia toetust, mida paljud kliendid ära kasutavad.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: