Naps Solar Estonia ja elektriautode laadimisjaamade tootja Wallbox alustasid koostööd

Globaalne elektriautode (Electric Vehicle – EV) turg on tõusuteel ning koos sellega kasvab nõudlus tarkade laadimisjaamade järgi.

Wallbox-Home-Pulsar_Pulsar-Plus_car_1200x800

2020. aasta kevadel alustasid koostööd kaks rohelise energia maastikul tegutsevat ettevõtet Naps Solar Estonia ja Wallbox.
Wallbox on innovatiivne Hispaania ettevõte, kes pakub silmapaistva disainiga elektriautode laadijaid ja tarvikuid ning kes nutilaadijaid arendades kiirendab ühiskonna üleminekut jätkusuutlikule transpordile. Wallboxi esindused asuvad Euroopas, USA-s ja Hiinas ning nende tooteid on saadaval enam kui 50 riigis. Wallboxi autolaadijad on ideaalsed nii eraisikule kui ka ärikliendile.


Kõige populaarsem erakliendi elektriautode laadija on WALLBOX PULSAR PLUS (7,4 kuni 22kW), mille laadimisvõimsust on võimalik dünaamiliselt muuta seadme Power Boost abil. Lisaks laadimisvõimekuse kiirendamisele võimaldab see seade alati ära kasutada kogu olemasoleva elektrivõimsuse. Loomulikult on antud laadija ühendatav ja hallatav nutitelefoniga läbi Bluetooth-i või WiFi ning infot laadimise staatuse kohta saab jälgida reaalajas.

WALLBOX PULSAR PLUS – 7,4 kuni 22kW


Ärikliendile on valikus seade Power Sharing. Wallboxi toodete äriklientidina näeme nii kinnisvara omanikke, erineva suurusega ärisid kui ka autorendifirmasid. Oma infrastruktuuri võiksid elektrilaadijatega täiendada ja kaasajastada supermarketid, ülikoolid, autosalongid, hotellid ning ärihoonete parklate haldajad.

Nutikas laadimisseade Power Sharing jagab energia parimal viisil kõikide ühendatud laadijate vahel ära.


Intelligentne elektriautode laadimise platvorm MyWallbox pakub kolme võimalust – mobiilirakendust, nutikella ja desktop tarkvara lahendust.
MyWallbox’i abil saab reaalajas infot laadimise, energia hinna ja ajaloo kohta. Lisaks saab süsteemi konfigureerida vastavalt kliendi laadimisaegadele, kasutada lihtsat makselahendust ning ühendada hääljuhtimissüsteemiga Alexa.


Naps pakub kogu Wallboxi tootevalikut ja teenuseid nii era- kui ka ärikliendile. Ehitame ka keerulisemaid laadimistaristu süsteeme kümnete laadimispunktide, haldustarkvara ja makselahendustega.

Commander_Pedestal_665x1100

Wallboxi laadimisjaamaga saavad huvilised alates 01.06.2020 tutvuda vastavatud Naps Solar Estonia uues näidistesalongis:

Naps Solar Estonia kontoris, aadressil Piirimäe 8, Tänassilma külas, Saku vallas.

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: