Naps Solar Estonia ja Elektrum Eesti hakkavad pakkuma ühiselt päikeseenergia lahendusi

Elektrum hakkab esimese elektrimüüjana Eestis pakkuma järelmaksuga finantseeritavaid päikeseenergia kasutamise valmislahendusi kodutarbijatele, korteriühistutele ja väikeettevõtetele. Paketis Päikese Klõps soetatakse päikeseelektrijaam intressita järelmaksuga viie aasta jooksul, lisaks ostab Elektrum tagasi omatarbest ülejääva elektrienergia.

 

Elektrum rajab päikeseelektrijaama „võtmed kätte“ põhimõttel: konsulteerib sobivaima lahenduse osas, tarnib ja paigaldab koostöös Naps Solar Eestiga kvaliteetsed päikesepaneelid ning aitab liitumisel võrguettevõtjaga ja kogu asjaajamisel kuni jaama käikuandmiseni. Mikrotootja lepingu sõlminutelt ostab Elektrum tagasi paneelidega toodetud ja omatarbest ülejääva elektri. Paketis Päikese Klõps saab elektrijaama soetada 15% sissemaksuga ning ülejäänud jaama maksumus kaetakse viie aasta jooksul kuutasudega. Standardpaketis on paneelikomplektid 10 kuni 34 paneelini, mis vastab jaama võimsusele 3 kW kuni 10 kW. Projektipõhiselt saab tellida kuni 200 kW paneelikomplekte. Valikus on premium tüüpi Eestis toodetud monokristall-paneelid võimsusega 310 W ja hinnalt soodsamad polükristall-paneelid võimsusega 275 W.

 

Andrus Liivand, Elektrum Eesti tegevjuht: “Elektrum on esimene elektrimüüja Eestis, kes hakkab pakkuma kiiret ja mugavat päikeseelektrijaama rajamise võimalust kodutarbijatele ja väikeäriklientidele. See on investeering tulevikku, millega saab suurendada sõltumatust kõikuvatest elektrihindadest, parandada hoone energiatõhusust, kasvatada kinnisvara väärtust ja elada keskkonnasõbralikumat elu.“

Ander Pukk, Naps Solar Eesti tegevjuht: “Paljud mõistavad päikeseenergiasüsteemist saadavat kasu, kuid mõnikord lõplik ostuotsus viibib kuna kogu ostusumma on vaja koheselt tasuda. Järelmaksu võimalus teeb meie tooted paremini kättesaadavaks enamatele Eesti inimestele. Elektrumi näol on tegemist energiavaldkonna tugeva jaemüügiettevõttega, olles teretulnud partner meie Powered by Naps  võrgustikus.“

Eestis paistab päike 850 kuni 1200 tundi aastas, seda on sama palju kui Saksamaal, kus päikesepaneelid on väga populaarsed. Elektrumi päikesepaneelide lahendused sobivad eelkõige kodumajapidamistele, kuid ettevõte näeb klientidena ka korteriühistuid ja väikeettevõtteid. Ostuhind ei olene sellest, kas osta päikesepaneelide täislahendus järelmaksuga või maksta jaama rajamise koguhind ühe korraga. Finantseerimisel ei kaasa Elektrum pankasid, liisingufirmasid või laenuühistuid. Elektrumi hinnangul on Eestis kokku ligikaudu 170 000 ühe-, kahepere-, ridaelamut, korteriühistut ja ärihoonet, mis võiksid kasutada päikeseenergia lahendusi.

Elektrum on Eestis tegutsenud üle 10 aasta, ettevõte kuulub Baltikumi suurima elektritootja ja juhtiva elektri jaemüügiettevõtte Latvenergo gruppi. Ettevõtte eesmärk on pakkuda energiatarbijatele elektri ja maagaasi juurde suurimat lisandväärtust. Pakutakse ainulaadseid elektriseadmete ja kodutehnika elektrihäirete kindlustusega elektripakette nii ettevõtetele, korteriühistutele kui ka eratarbijatele.

Naps Solar Estonia on kodumaine kvaliteetsete päikeseenergiasüsteemide tootja ja müüja, mis kuulub Naps Solar gruppi. Napsil on nelja aastakümne kogemus päikeselektri alal ja erinevatesse klimaatilistesse oludesse paigaldatud süsteeme üle 250 tuhande kõikidel mandritel.  Eestis on ettevõte tootnud päikesepaneele 17 aastat.

Lisainfo:

Andrus Liivand, Elektrum Eesti tegevjuht +372 715 0068 andrus.liivand@elektrum.ee

Ander Pukk, Naps Solar Estonia juhataja +372 656 6829 ander.pukk@napssolar.ee

Võid kindel olla, et oleme
Sind nõustamas ka 20 aasta pärast!

Vaata miks
Meid soovitavad meie head ja pikaajalised koostööpartnerid: